app club esportiu inef barcelonaapp store itunes club esportiu inef barcelona app google play club esportiu inef barcelona

L'atenció al públic s'ha vist afectada pel COVID-19. Agraïm la teva comprensió i paciència en aquests moments excepcionals. El Centre de l'INEFC, d'acord als Organismes Oficials i les Autoritats Sanitàries, està implementant una sèrie de mesures de seguretat i protocols sanitaris per assegurar en tot moment la teva seguretat. Actualment segueix l'atenció online al correu Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.. A partir del 13 de juliol, atenció telefònica a partir de les 15:30 hores i atenció amb cita prèvia a partir de les 17:30 fins les 19:30 hores, d'acord a les mesures de seguretat que s'estan aplicant al Centre. Aquesta situació serà revisable al setembre, en funció de la situació. No aneu al Centre sense cita prèvia, no us atendran. Consulta tota informació relacionada amb les afectacions del COVID-19 a la normativa de les instal·lacions de l'INEFC.

ÚLTIMES NOTÍCIES

Ilham Chouaib i Bruna Elías, convocades per la Selecció Catalana i l'Espanyola S18 de Seven a Martorell i Valladolid - Club Esportiu INEF Barcelona

17 Des

Ilham Chouaib i Bruna Elías, convocades per la Selecció Catalana i l'Espanyola S18 de Seven a Martorell i Valladolid

Ilham Chouaib i Bruna Elías, jugadores de l'INEF-L'Hospitalet, han estat convocades per formar part de les concentracions de la Selecció Catalana i la Selecció Espanyola S18 de Seven Femení. La trobada de la S18 catalana serà a Martorell el 22 de desembre mentre que la S18 espanyola tindrà lloc del 26 al 30 de desembre a Valladolid.

Llista de Convocades de la Selecció Catalana S18 el 22 de desembre a Martorell

Club Nom Cognoms
AE Lycée Français MANON GOLAY
Anoia RC PAULA AGÜERO REDÓN
Anoia RC LAURA ALCOBERRO BLAYA
Anoia RC GISELA CHECA LOPEZ
Anoia RC FIONA FARRÉS DOMINGO
Anoia RC MARIONA MERCADER PRATS
Anoia RC AMANDA PONCE PÉREZ
Anoia RC GRETA REQUENA GARCIA
Anoia RC SELENE ZUÑIGA GIL
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" MARIA BODI LOPEZ
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" ANNA CAMARASA BENEDI
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" EMMA FERNANDEZ MONTES
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" SARA MARTORI CLARÀ
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" LAIA MATO
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" AINHOA PALAU DELGADO
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" IRENE SERRANO GARCIA
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" GEMMA SILVA SERRA
Associacio Veterans FCB "Rugby Barça" AINHOA VICENTE RUBIO
BUC-UBAE AITANA ALCARAZ RODRIGUEZ
BUC-UBAE IRENE ARTIGAS GORDILLO
BUC-UBAE LARA COOK BALLESTER
BUC-UBAE CARLOTA COTS CARARACH
BUC-UBAE JÚLIA EDO FONTECHA
BUC-UBAE IRIS EGEA LLAMAS
BUC-UBAE MARYAM FASSA FERDOWSIAN
BUC-UBAE CLARA RODRIGUEZ DE HARO
BUC-UBAE LAYLA ROUSSEAU AGUILAR
C. E. INEF Barcelona ILHAM CHOUAIB HASSANY
C. E. INEF Barcelona BRUNA ELIAS VIÑAS
C.E. INEF Lleida LAURA AMIGÓ CAMBRAY
C.E. INEF Lleida NEREA CEPERO HORCAJADAS
C.E. INEF Lleida MARTA COSTA SERRANO
C.E. INEF Lleida ARAN FARRÀS NONELL
C.E. INEF Lleida JANA FONT CARDONA
C.E. INEF Lleida MAMA CECILIA GOMES SYLVA
C.E. INEF Lleida JÚLIA LOPEZ GARCIA
C.E. INEF Lleida CARLA OLOMI RODES
C.E. INEF Lleida JÚLIA TARTERA BARBERÀ
C.E. INEF Lleida JOANA VILELLA NAVARRO
C.E. INEF Lleida AINA VILLALBA BLANCH
C.R. Alella QUERALT BLAS MATAS
C.R. Alella GISELA CASTEJON BENITO
C.R. Alella RUTH CASTRO MONTORO
C.R. Alella CARLA MARCH MONTORO
C.R. Alella CLAUDIA REDORIA ALVAREZ
C.R. Alella MARIONA TASQUER ZAFRA
C.R. Els Senglars Torroella HAIZEA-ALEXANDRA ALDAY RODRIGUEZ
C.R. Els Senglars Torroella CATERINA CALVET GILHOOLY
C.R. Els Senglars Torroella MEKDES CORTAL COROMINAS
C.R. Els Senglars Torroella LUCIA FERNANDEZ CHAVEZ
C.R. Els Senglars Torroella SANDRA SAGRERA CHACOPINO
C.R. Els Senglars Torroella MARIA TORRES TRULLÀS
C.R. Spartans de Granollers ABRIL ARÀNEGA SERRATUSELL
C.R. Spartans de Granollers HELENA BORRÀS NOGUÉ
C.R. Spartans de Granollers JÚLIA BUFÍ AUGER
C.R. Spartans de Granollers MARTINA CAMPOY VILLAR
C.R. Spartans de Granollers NOA GARCIA ORTIZ
C.R. Spartans de Granollers PAULA GARZÓN OSORIO
C.R. Spartans de Granollers PAULA JUSTICIA CANO
C.R. Spartans de Granollers NOELIA LINCANGO CASTRO
C.R. Spartans de Granollers ROSER MENCHÉN MITJAVILA
C.R. Spartans de Granollers MARIA MORENO ALABARCE
C.R. Spartans de Granollers MERITXELL PELÀEZ PORTA
C.R. Spartans de Granollers MARINA QUINTANA CORTS
C.R. Spartans de Granollers ANNA RADIGALES GARCIA
C.R. Spartans de Granollers NÚRIA RODRÍGUEZ BENAGES
C.R. Spartans de Granollers JULIA ROMANI CARMONA
C.R. Tarragona MIREIA ACEBAL ROIGÉ
C.R. Tarragona JOANNA BARCELO SEBASTIA
C.R. Tarragona IRENE FORCADELL PEREZ
C.R. Tarragona MARTINA LABATA FERRANDIZ
C.R. Tarragona NATALIA LORENZO ZATOR
C.R. Tarragona CARMEN MARTIN ESTRADA
C.R. Tarragona ELSA MOSQUERA SEBASTIÀ
C.R. Tarragona MARINA VIRGILI ROFES
Castelldefels R.U.C. ANA ALEJANDRA ARTEAGA ROJO
Castelldefels R.U.C. ANNA DALMAU SEGUI
Castelldefels R.U.C. Abril Godoy Sottile
Castelldefels R.U.C. Aldana Santiago Dentella
Castelldefels R.U.C. Marta Ulloa Bailón
Castelldefels R.U.C. Maria Luisa Valero Alapont
Club Esportiu Universitari LENA BOIRA BADIA
Club Esportiu Universitari BRUNA FIGUEROLA CUSCO
Club Natació Poble Nou ONA CODINA ROVIRA
Club Natació Poble Nou ALBA COMERMA
Club Natació Poble Nou IRENE CRESPO AVILA
Club Natació Poble Nou REIS GOMEZ PLA
Club Natació Poble Nou AMELIA HERRANZ VICENTE
Club Natació Poble Nou MARTA HOMS MARTÍNEZ
Club Natació Poble Nou GINA NAVARRO BREA
Club Natació Poble Nou AITANA RAMOS ZAPATA
Club Natació Poble Nou ANNA RODRIGUEZ BALLESTEROS
Club Natació Poble Nou ANGELA VICIANO LLINARES
CR Carboners de Terrassa MARIE KADE DIAGNE
CR Carboners de Terrassa LAIA ESTEPA PEREZ
CR Carboners de Terrassa GISELA FERNÀNDEZ COLLADO
CR Carboners de Terrassa JÚLIA GIL GRÀCIA
CR Carboners de Terrassa MARTINA GIL HERRERA
CR Carboners de Terrassa JIHAN HAMMADA
CR Carboners de Terrassa EMMA IGWE MAOBI
CR Carboners de Terrassa MARTA NAVARRO RAICH
CR Carboners de Terrassa AMANDA PARETS GARCIA
CR Carboners de Terrassa PAULA QUESADA DOMINGUEZ
CR Carboners de Terrassa ZURIÑE RAMÍREZ CASTAÑEDA
CR Carboners de Terrassa MARTA ROIG MIRAPEIX
CR Carboners de Terrassa MARTINA SERRA FONTELLAS
CR CERVELLÓ ANA FERNANDEZ GUERRERO
CR CERVELLÓ PAULA GALÁN MUÑOZ
CR CERVELLÓ PAULA LLAMAS MEDINA
CR CERVELLÓ JOANA MANUBENS KÜBEL
CR CERVELLÓ NEREA PEREZ REYES
CR CERVELLÓ MARIA TORNER LAFUENTE
CR CERVELLÓ AIDA TOUTY GINES
CR Sant Cugat LAIA ALAMINOS VIDAL
CR Sant Cugat MARTINA BENITO DE MANUEL
CR Sant Cugat ALEXANDRA GABRIELA CAMBRA TOBÓN
CR Sant Cugat ALEJANDRA CASTRO HERNANDO
CR Sant Cugat JULIA DEL VAL ALDECOA
CR Sant Cugat MARTA ESPARBE VALLHONRAT
CR Sant Cugat LAIA GARCÍA CALABUIG
CR Sant Cugat BERTA GIMENO SANTESMASES
CR Sant Cugat ANNA SOA HUESCA CAMPOS
CR Sant Cugat CLAUDIA MAÑÀ VÁZQUEZ
CR Sant Cugat MARIA PAGAN LOPEZ
CR Sant Cugat ALBA VIAPLANA BALLESTA
CR Sant Cugat CARLA VILA VIZUETE
Esparraguera Rugby Club ALEXANDRA MARTÍNEZ PÉREZ
F.C. Barcelona ALBA CAPELL SANDIN
F.C. Barcelona BRUNA GARRETA
F.C. Barcelona MARTINA MARQUEZ ALPAÑEZ
F.C. Barcelona AINHOA PELICANO GARCÍA
F.C. Barcelona CLAUDIA PEÑA HIDALGO
F.C. Barcelona MONICA ALEJANDRA QUINTERO BLANCO
F.C. Barcelona MARTINA ROVIRA VALLVERDÚ
G.E. i E.G. CARLA ALIU RABASSEDAS
G.E. i E.G. ANNA BASALÚ MARTIN
G.E. i E.G. XÈNIA BATLLE ESTEBA
G.E. i E.G. SARA CALBÓ RIGAT
G.E. i E.G. TURA CASERO TERRADAS
G.E. i E.G. MÒNICA CUSSÓ IZAGA
G.E. i E.G. CARLA CUSSÓ IZAGA
G.E. i E.G. ANNA FIGUERAS FONT
G.E. i E.G. PAULA GARCIA MORENO
G.E. i E.G. PAULA HUERTAS ARJONA
G.E. i E.G. ANNA LLOSA ALVAREZ
G.E. i E.G. BERTA MAS SORRIBES
G.E. i E.G. ALBA MASDEVALL JIMÉNEZ
G.E. i E.G. LAIA MIS VILA
G.E. i E.G. ARIADNA PLANELLS GONZALEZ
G.E. i E.G. LAIA ROMAN BARANDA
G.E. i E.G. ALBA ROVIRA VENTURA
G.E. i E.G. IONA TREMOLS AMIEL
Garrotxa R.C. ESTEL JIMENEZ COMPTE
Garrotxa R.C. ANDREA PALOMINO TOBARIAS
Gòtics R.C. LALI AGRAMUNT MARI
Gòtics R.C. LAIA ALDOMA NERI
Gòtics R.C. ARIANNE AMOUROUX PEREZ
Gòtics R.C. SARA AÑON GAMINDE
Gòtics R.C. ARIADNA ANTONIO LUIS
Gòtics R.C. LAIA CALZADA GARROFE
Gòtics R.C. ABRIL CAMACHO RUIZ
Gòtics R.C. CARLA HERNANDEZ BONET
Gòtics R.C. PAULA LLIGADES CARBONELL
Gòtics R.C. ELENA NETO VILA
Gòtics R.C. BERTA RUIZ FERNANDEZ
Manresa R.C. VIRGINIA ARRANZ
Manresa R.C. ARIADNA BAIXERAS VALDÉS
Manresa R.C. JULIA GARRIDO VILARMAU
Manresa R.C. THALIA GESÉ MORENO
Manresa R.C. MARTINA GUIRADO MARTINEZ
Manresa R.C. FRANCIS O. IYAYOTA
Manresa R.C. MARIONA MARTINEZ FUSTE
Manresa R.C. CLARA RUIZ VAZQUEZ
Manresa R.C. DANA SALAMAÑA ERRO
Manresa R.C. AINA SIERRA BENITO
Manresa R.C. NADIA VILLALBA TORRES
Osona Rugby Club - Crancs LAIA AIBAR VIDAL
Osona Rugby Club - Crancs MERITXELL ESTURI FRESNEDA
Osona Rugby Club - Crancs RAQUEL MARTINEZ PAREJA
Osona Rugby Club - Crancs ALBA PALLARÈS SALGADO
Osona Rugby Club - Crancs MARIA PRAT LUZÓN
Osona Rugby Club - Crancs VICTORIA ISABEL SILVEIRA PIRIZ
Osona Rugby Club - Crancs ERIN YUSTE TORRES
Químic, E.R. DANIELA CEBRIAN MARTINEZ
Químic, E.R. FIRUSA DÍAZ LÓPEZ
Químic, E.R. JULIA JUNCOSA CHACÓN
Químic, E.R. ENAT MARTINEZ PUIG
Químic, E.R. ÁNGELA RIOS PAZ
R. C. Badalona DRIVIM PAULA ARANDA MARAVER
R. C. Badalona DRIVIM CARLA CIVERA MARTINEZ
R. C. Badalona DRIVIM ELSA CRUZ PÉREZ
R. C. Badalona DRIVIM MAR CUÑARRO SUÑOL
R. C. Badalona DRIVIM ABRIL CUÑARRO SUÑOL
R. C. Badalona DRIVIM EULALIA DAUDER ORTEU
R. C. Badalona DRIVIM MARIA EXPÓSITO ROMERO
R. C. Badalona DRIVIM LUCIA FRUTOS CASTILLA
R. C. Badalona DRIVIM EVA GIMENEZ GENESCA
R. C. Badalona DRIVIM ARIADNA GIMENEZ GIMENEZ
R. C. Badalona DRIVIM LAIA GONZALEZ AGUADO
R. C. Badalona DRIVIM MONTSERRAT INVERNON GUILLEM
R. C. Badalona DRIVIM NORA MILLÁN LORENZO
R. C. Badalona DRIVIM ANDREA PEREA DE LA VARA
R. C. Badalona DRIVIM MARTINA ANGELINA REYES
R. C. Badalona DRIVIM CRISTINA ROCA SIRVENT
R. C. Badalona DRIVIM AINA SOLDEVILA ORTEGO
R. C. L'Hospitalet YAURA CUEVAS SOTELO
R. C. L'Hospitalet JANA GOMEZ PEREZ
R. C. L'Hospitalet MARTA LOPEZ GARCIA
R. C. L'Hospitalet MARIA MARTÍN GONZÁLEZ
R. C. L'Hospitalet ESTHER MORALEDA PEDRERO
R. C. L'Hospitalet CARLA MORALEDA PEDRERO
R. C. L'Hospitalet ELENA POMAROL ANTOLIN
R.C. Cornellà LORENA FERNANDEZ VALERO
R.C. Cornellà ABRIL LAN FRIAS AMIGO
R.C. Cornellà ANDREA GONZALEZ ROJO
R.C. Cornellà PAULA HURTADO DEL BARCO
R.C. Cornellà UXUE LOPEZ LOPEZ
R.C. Cornellà CARLA LING PARPAL SANTOS
R.C. Cornellà ELVIRA URQUIZA GONZALEZ
R.C. Martorell SANDRA ALFOCEA GONZALEZ
R.C. Martorell SALWA ARIFI PALMA
R.C. Martorell MARIONA CARREÑO FERNANDEZ
R.C. Martorell NAIARA CHASCO MARTIN
R.C. Martorell HELENA ESCUDERO MUELAS
R.C. Martorell MIRELLA FERRER MELLADO
R.C. Martorell WENDY REINA CORTÉS
R.C. Martorell MARTINA SANCHEZ RADUA
R.C. Martorell NAIA TORREJON MARIN
R.C. Martorell CARLA ZAPATA
R.C. Sitges QUERALT BEUTER PONS
R.C. Sitges CARLOTA CANEPA MENDO
R.C. Sitges AINHOA DAVIRON
R.C. Sitges MARTA GILABERT VIVES
R.C. Sitges ONA IMPERIAL SOLER
R.C. Sitges ELBA IMPERIAL SOLER
R.C. Sitges CRISTINA LOPEZ PALACIN
R.C. Sitges ABRIL MONTERO RODRIGUEZ
R.C. Sitges RITA SAURET MARTINEZ-ZURITA
RC Calafell MARINA CARDOZO SALAS
RC Calafell MARIA DOMINGUEZ RUBIO
RC Calafell ARWEN GONZALEZ MARTIN
RC Calafell PAOLA GONZALEZ MATEO
RC Calafell ADRIANA SERRANO CARRASCO
Reus Rugbi Club BERTA BARÓ CALL
Reus Rugbi Club CARLA CHIAPELLA RAS
Reus Rugbi Club IRMA ENGUITA ZARAGOZA
Reus Rugbi Club ANA MARIA MOYANO ÇELA
Reus Rugbi Club ABRIL RIBES GAVARRÓ
Sabadell Rugby Club CARLA BAUSA CARMONA
Sabadell Rugby Club MIRIAM MARTIN LECHA
SEL Vilanova i la Geltru GINA SILVIA DUBRUNFAUT DE DIOS
SEL Vilanova i la Geltru CLAUDIA GARNICA GARCIA
SEL Vilanova i la Geltru PATRICIA ROBERT LOPEZ
SEL Vilanova i la Geltru SILVIA RUBIO PEDRENY
Tordera RC MIRIAM LANZARAN GARCIA
Tordera RC MERCÈ TORRELLAS ALVAREZ
U.E. Santboiana GAEL ALBESA VINUESA
U.E. Santboiana JORDINA ALEGRET CABANILLAS
U.E. Santboiana NURIA AUZMENDI LAINEZ
U.E. Santboiana JANA PATRICIA CABRERA NDOUGA
U.E. Santboiana ADAIA CANTO EJARQUE
U.E. Santboiana ANDREA CARDONA RUIZ
U.E. Santboiana MARTA CATA ROVIRA
U.E. Santboiana RITA CHACÓN SAHÚN
U.E. Santboiana JUDIT CORRAL GIL
U.E. Santboiana AINA CRUZ RASQUI
U.E. Santboiana MBAFILY DEMBELE DEMBELE
U.E. Santboiana ALBA DOMENE MARIN
U.E. Santboiana ROSA EGEA I GRUESO
U.E. Santboiana ALBA ESPADA CABEZUELO
U.E. Santboiana ALBA FERNANDEZ MUÑOZ
U.E. Santboiana RUT FIGUERAS SERRA
U.E. Santboiana AINA GARCES ORUS
U.E. Santboiana NATÀLIA GÓMEZ ALBERICH
U.E. Santboiana JUDIT GOMEZ CAPDEVILA
U.E. Santboiana CARLA HERNANDEZ AGUILAR
U.E. Santboiana LUCIA HERNÁNDEZ ZULUAGA
U.E. Santboiana ANA JAS FERNANDEZ
U.E. Santboiana SANDRA JOU PONS
U.E. Santboiana ELENA MARRACO VELA
U.E. Santboiana LAIA MESTRICH RODRIGUEZ

Concentració Selecció Espanyola de Seven femenina S18. Del 26 al 30 de desembre a Valladolid

FEDERACIÓ ANDALUSA

JAEN RC

RUIZ CABRERO, Blanca.

CD RUGBY MAIRENA

GOMEZ SIVIANES, Duna.

FEDERACIÓ MADRID

C.R. CISNEROS

CASTELLUCCI OCAÑA, Carmen.

C.R. MAJADAHONDA

RODERA LEGUEY, Rocío.

GETAFE RC

ALVAREZ VALENCIA, María.

FEDERACIÓ GALLEGA

CRAT A CORUÑA

FERNANDEZ MACEIRAS, Alejandra.

FEDERACIÓ CATALANA

INEF – L’HOSPITALET

ELIAS VIÑAS, Bruna.

CHOUAIB HASSANY, Ilham.

FC BARCELONA

CAPELL SANDÍN, Alba.

MARQUEZ ALPAÑEZ, Martina.

GÒTICS RC

ANTONIO LUIS, Ariadna.

FEDERACIÓ C.VALENCIANA

TATAMI RC

TORTAJADA MARTINEZ, Patricia.

CAU VALENCIA

CARRASCO PUIG, Martha.

LENCINAS ESPÓSITO, Kiara.

FEDERACIÓ NAVARRA

RC RIOJA

CANTABRANA GIL, Marta

BARRIO DE PABLO, Claudia.

FEDERACIÓ CASTILLA I LLEÓ

CR EL SALVADOR

RIVERA ZAPATERO, Beatriz.

BERTOLÍN MORON, Paloma.

VRAC VALLADOLID

DE LA CRUZ PASTOR, Inés.

*S'afegiran dues jugadores més a la llista

STAFF

RIAL LOPEZ, Vanesa (Seleccionador).

VELASCO, Sandra (Delegada).

FERNANDEZ MARTÍN, Mario (Fisioterapeuta).

CASADO GONZÁLEZ, María (Prep. Física)

 

D'altra banda, la canadenca Kat Keller està fora ja que també ha estat convocada amb la seva selecció per una sèrie de compromisos internacionals.

Foto: Ignasi González Vila i Jesus García León

Darrera modificació el Dimecres, 18 Desembre 2019 03:46
clubinefbcn

Pots contactar amb el Club Esportiu al correu electrònic info@clubinefbcn.cat.

Lloc Web: clubinefbcn.cat

Counter Module

ENQUESTES

 
app inef barcelona
logo club esportiu inef barcelona

CLUB ESPORTIU INEF BARCELONA

Avinguda de l'Estadi, 12 - 22. 08038 Barcelona
93 425 54 45 (Extensió 200)
FAX 93 426 07 51​
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Eduvigis Sáez Parejo
Eduvigis Sáez Parejo

5 out of 5 stars

posted 3 years ago

Las instalaciones son increbles y el trato excepcional.A mi me ha encantado.

Daniel Levavasseur
Daniel Levavasseur

5 out of 5 stars

posted 3 years ago

Sonia Maria Chalupp
Sonia Maria Chalupp Recommends posted 3 years ago

SEGUEIX-NOS

Registre o  Entra
Club Esportiu INEF Barcelona

Descarrega l'App a:

app club esportiu inef barcelona

app store itunes club esportiu inef barcelona
app google play club esportiu inef barcelona

 

HOME

CLUB

ACTUALITAT

SECCIONS

ESCOLES ESPORTIVES

ESTADES ESTIU

ALTA ONLINE

CALENDARI

MULTIMEDIA

CONTACTE

Àrea de navegació de la Web del Club Esportiu INEF Barcelona.
Aquí trobareu el contingut que pugui ser del vostre interés.
 
 
0
Shares